15 קישורים חיצוניים שניתן להשיג בחינם מאתרים

קישורים חיצוניים בחינם זה לא מיתוס, ניתן לקבל אותם ממגוון אתרים אותם אציין כאן בבירור מאוד. שימו לב רק אין תחליף לקישור בתשלום/תמורה אחרת מאתרים אחרים. לא ניתן לבסס את תהליך הקידום האורגני בגוגל על קישורים חיצוניים ללא עלות, אני מאמין כי רצוי לבצע רכישת קישורים. בשוק הישראלי רצוי ואף מאוד לרכוש מספקים קישורים את הקישורים שלכם על מנת לא לבזבז את זמנכם היקר על דברים כמו החלפת קישורים וכו' (על פי דעתי אישית והכנה מניסיוני). לצערנו השוק הישראלי מאוד מקשה לסמוך אחד על השני בהשארת קישורים באוויר, כאשר אתם קונים מספק קישורים אתם חתומים על חוזה מחייב בו הוא חייב להשאיר את הקישור שלכם באוויר או במידה והוא יורד – לפצות אתכם בקישור אחר. במידה וספק הקישורים שלכם לא מתחייב על כך, מומלץ להחליף ספק.

כל קישור ברשימה שמצוינת כאן נבדקה על ידי באופן אישי מכיוון שלא הצלחתי למצוא מקור טוב, במידה והינכם רואים קישור שלא עובד מוזמנים ליצור איתי קשר ואוריד זאת באהבה על מנת להביא לכם מידע בצורה הטובה ביותר (כן, זה לקח המון זמן).

סוגי הקישורים החיצוניים בחינם שיופיעו כאן:

  • מאמר – תוכלו לפרסם מאמר באתר הזה ולקשר מהתוכן של המאמר. שימו לב לדאוג כי התוכן יהיה מקורי ככל שניתן.
  • פרופיל – ניתן לפתוח פרופיל באתר ולהוציא ממנו קישור בדמות קישור רגיל או קישור בדמות "לאתר שלי"

רשימה של קישורים חיצוניים בחינם שניתן להשיג – נכון ל-2023:

מספראתרסוג הקישור
1reader.co.ilמאמר
2pinterest.comפרופיל
3maamarim.bizמאמר
4github.comפרופיל
5blogger.comמאמר
6linkedin.comפרופיל
7youtube,comפרופיל
8reddit.comמאמר + פרופיל
9myspace.comפרופיל
10slideshare.netפרופיל
11issuu.comפרופיל
12twitter.comפרופיל
13twitch.tvפרופיל
14gravatar.comפרופיל
15ted.comפרופיל

התשובה שלי לפי דעתי האישית תהיה לא באופן משמעי, אני לא חושב כי ניתן בעזרת הקישורים הללו כי הם לא מספיק סמכותיים ולרוב גם יהיו תחת תגית NoFollow. הקישורים הללו אכן צפויים לתרום אך חשוב גם לשלב קישורים בתשלום.

הם אכן יכולים להזיק במידה ולא עושים זאת בטעם טוב, לדוגמה: מוציאים 15 קישורים באותו השבוע. במידה ועושים זאת באופן טבעי ולאורך פרק זמן שנראה טבעי והגיוני הם לא צפויים להזיק.

הם עוזרים לבניית פרופיל אמינות בעיני גוגל, גם פורטלים שונים וגם קישורי NoFollow עוזרים לבנות אמינות בעיני גוגל, ככה הוא רואה שאתם עסק אמיתי

יובל שטרן
יובל שטרן
משווק בתחום דיגיטל אשר מאמין בשיווק מבוסס נתונים. מאמין גדול של להסתכל על הנתונים בצורת ROI (Return of investment). בין היתר גם בונה אתרים מבוססי וורדפרס.
מאמרים נוספים
ליצירת קשר מהירה

לקבלת שיחת ייעוץ ללא עלות