בניית אתרי וורדפרס (WordPress)

מדובר כנראה בפתרון בניית האתרים האידאלי המתקדם והנפוץ ביותר בימים אלו, המון ארגונים ועסקים בונים אתרים מקצועיים בעזרת וורדפרס. הגיע הזמן להדביק את הפער שנוצר מהמתחרים שלכם ולהציב להם רף חדש עם עיצוב אתר חדשני וייחודי, תוך תשומת לב מרבית על חווית המשתמש. אני מזמין אתכם לבצע איתי בניית אתרי וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר.

אילסטורציה של בן אדם מתכנת ובונה אתרי וורדפרס

מה הם יתרונות הוורדפרס?

מערכת קוד פתוח

אתרי וורדפרס בנויים בקוד פתוח עם מערכת ניהול בסיסית אשר מגיעה מובנית. בניית אתר בוורדפרס תאפשר לכם לנהל באופן עצמאי לגמרי את האתר ולבצע בו שינויים ללא תלות במתכנת.

אין סוף אפשרויות

ניתן להתקין בוורדפרס המון תוספים ופיצ'רים ייחודים שבמידה שהיו עולים לכם המון כסף לפיתוח, ניתן להתאים את הצרכים שלכם מחדש כל פעם ללא צורך בפיתוח מחדש של האתר.

עלות הוגנת

הקמת אתר וורדפרס משמעותית יותר זולה מאשר הקמת אתר בפיתוח מיוחד וקוד סגור. זה לא מוריד מהיתרונות של הוורדפרס, יחס העלות מול תועלת מנצח כאן בגדול.

לפני שמתחילים, מה היא בעצם וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת שהושקה בשנת 2003, היתרונות הגדולים והמהותיים ביותר שלה הם ללא ספק הביסוס על קוד פתוח וכמובן החינמיות המוחלטת של המערכת. המשמעות העיקרית של הקוד פתוח הוא שכל אחד יכול לשנות את הקוד ולהוסיף לו אופציות, ככה נולדו ההרחבות והתוספים בוורדפרס אשר עם השנים רק ייעלו את הבנייה, חסכו זמן יקר ויצרו פיצ'רים מדהימים. וורדפרס מתאימה לכל מי שרוצה לבנות אתר, בין אם הוא קטן ובין אם הוא לחברה/ארגון גדולים. המון מהחברות הכי גדולות במשק החליטו לבנות את האתר שלהם בוורדפרס.

מה הוא תהליך בניית אתר וורדפרס איתי?

היכרות ואפיון האתר

אנו נשב לקפה ואתחיל להכיר אתכם ולשאול את השאלות הנכונות. כדי לבנות לכם את האתר שחלמתם עליו, חשוב לי לדעת מי אתם, מי החברה ומה המאפיינים שלה, מי קהל היעד ומה המטרות העיקריות, קהל היעד הוא נושא מאוד חשוב מכיוון שלפיו אני אדע איך לבנות את חווית המשתמש האידאלית. אחר כך נעבור לדברים הטכניים: סוג האתר, המבנה שלו, מערכת ניהול האתר, פיצ'רים מסויימים ולאיפה זה צריך להתממשק (במידה ועובדים עם CRM) ועוד המון דברים…

2 נשים מאפיינות אתר וורדפרס
hand-pointer

פיתוח

הגיע הזמן שאעבוד גם לבד לא? האתר נבנה ב-Front End שזה בעצם צד הלקוח + נראות האתר וגם ב-BackEnd, שם אני מייצר את כל מאגרי הנתונים והממשוקים השונים במידה ויש צורך. תוך כדי הפיתוח יש כמה עצירות על מנת שתראו את האתר ונוודא כי אנחנו על אותו הקו, זאת על מנת לחסוך זמן יקר. חשוב להבין כי בניית אתרי וורדפרס היא לא תהליך אשר נגמר ביום אחד או בשבוע.

אילסטורציה של בחור המפתח אתר וורדפרס
hand-pointer

QA אחרון ועלייה לאוויר

אני בעצם מבצע QA  (Quality Assurance) לאתר, מתנהג בו כמשתמש רגיל ובוחן את כל המערכת, מנסה לאתגר אותה עם הפעולות הכי מסובכות שיש, מונע מהלקוחות לחוות באגים. לאחר שהכל נראה תקין, אנחנו עולים לאוויר ואני מאחל לכם בהצלחה.

בחור מסתכל על בדיקה של אתר וורדפרס
hand-pointer

מעקב וליווי

זה שאיחלתי בהצלחה לא אומר שניתקנו את הקשר, אני לוקח אחריות מלאה עם האתרים ומספק ליווי גם לאחר הבנייה, בין אם זה תיקון באגים שהיו קיימים ובין אם זה סידור של כמה דברים ושינויים, חשוב לי לציין כי על פיתוחים שלא סוכמו מלכתחילה ומתבקשים לאחר עליית האתר לאוויר סביר להניח שייגבו בתשלום נוסף, כמובן תלוי בזמן הפיתוח.

מעקב על אתר וורדפרס לאחר עלייה

הגיע הזמן לצמצם את הפער מהמתחרים ולבנות אתר שיציב רף חדש