היי, נעים להכיר

אני יובל שטרן ודיגיטל היה מאז ומתמיד שידעתי שארצה לעסוק בו, החיים הובילו אותי לעסוק בשיווק בדיגיטל ולעזור לעסקים לצמוח ולהגדיל את ההכנסה שלהם, המטרה העיקרית שלי הוא שכל לקוח שלי לא ירגיש כי הוא "מבזבז" כסף על משווק אלא משקיע על השיווק כסף שחוזר אליו בסופו של דבר וחוזר כפול כמה. אני מאמין גדול של להסתכל על הנתונים בצורת ROI (Return of investment), כלומר כמה אני מרוויח על כל שקל שאני שם על השיווק? אני מאמין כי זוהי צורה בריאה להסתכל על הנתונים ולבדוק האם באמת השיווק משתלם לכם, שיטה זו מצריכה שיתוף פעולה בין המשווק שלכם לבינכם, על מנת שכל הנתונים יהיו אל מול העיניים שלנו.

Yuval Stern Digital Marketing Logo
תמונה של מגוון אלמנטים המעידים על שיווק דיגיטלי (מחשב, טלפון טאבלט וכו')

למרות גילי הצעיר הספקתי כבר לעבור 2 קורסים בתחום תוך כדי שאני עובד בתחום מעל לשנה, הספקתי לנהל עשרות ללקוחות ממגוון תחומים. אני מאמין כי בתחום הדינמי הזה חייב כל הזמן להעשיר את הידע ולקחת קורסים בנושא כדי להישאר במרכז העניינים, מה שהיה רלוונטי אתמול לא אומר שיהיה רלוונטי להיום.

אני מודה לכל לקוח שבוחר להיות איתי מכיוון שהוא מפקיד בידיי הנראות של העסק שלו, אחד מהדברים החשובים בחיים של העצמאי.

אשמח לפרט לכם באריכות על עצמי ועם איזה ניסיון אני בא, כמובן גם לקוחות הווה ועבר יועברו על פי דרישה, בתקווה שאתם תהיו לקוחות העתיד.

על מנת לבצע זאת בצורה הטובה ביותר עלינו להתאים את סוג הקמפיין בדיוק לסוג העסק שלכם. יש בגוגל מגוון אפשרויות קמפיינים אשר לכל עסק תתאים אפשרות ספציפית או כמה אפשרויות, אי אפשר להגדיר לכל סוג עסק מה מתאים לו ללא שיחת אפיון, זה משתנה בהתאם לאופי העסק, הצרכים שלו וכמובן תקציב השיווק שלו.

כדי להביא את העסק שלכם לתוצאות המקסימליות שניתן להשיג, נדרשת עבודת שיווק ממוקדת ומאומצת התעשה בשיתוף פעולה בין שני הצדדים על מנת להפיק את המיטב מכך.

בואו נביא את העסק שלכם לתוצאות ע"י מדידה מדוייקת המביאה להצלחה