קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל או בשמו האחר SEO הפך עם השנים עם לאפיק הרווחי ביותר בקרב עסקים וארגונים. אני מבצע קידום אתרים אורגני יעיל ומקצועי אשר נעשה ברמה הגבוהה ביותר. בעזרת אסטרטגיה מותאמת אישית לעסק שלכם אדאג לגדילה מתמשכת של תנועת גולשים לאתר והמרתם ללקוחות.

אני יובל שטרן ואני משווק בתחום הדיגיטל, עזרתי כבר לעשרות עסקים לצמוח באמצעות קידום האתר שלהם במנועי החיפוש לעמוד ראשון בגוגל. אני בטוח ביכולת שלי לקדם את העסק שלכם לכן אני מתחייב לעמוד ראשון בגוגל.

איש מבצע קידום אתרים אורגני בגוגל

אז בניתם אתר מדהים שעונה על הצרכים שלכם (או בדרך לבנות אחד כזה) ועכשיו הגיע הזמן להתחיל לייצר דרכו לקוחות. תוכלו להביא את הלקוחות במגוון צורות שיווק שונות אך במידה והעסק שלכם כאן בשביל להישאר בכמה שנים הקרובות, קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק אפיק קידום אשר חייב להשקיע בו.

מהי מטרת הקידום האורגני?

ברור לכולנו כי המטרה הסופית היא לקוחות נוספים על מנת להגדיל את העסק ואת הכנסותיו, אך מה הם תתי המטרות שצריכות לקרות על מנת שזה יקרה? ראשית כל, קידום אתר בגוגל לעמוד הראשון באופן טבעי יביא הרבה יותר תנועה לאתר שלכם, ככל שיהיה יותר תנועה ככה יש יותר פוטנציאל לרכישות/השארת ליד או כל מטרה שלשמה הקמתם את האתר.

מהי האסטרטגיה לקידום האורגני?

לכל מקדם יש אסטרטגיות שונות אך מטרה זהה, אני דוגל תחילה בפגישה על כוס קפה, שם אנחנו נבין ביחד מה הם הצרכים של העסק ומה המטרות העכשוויות והעתידיות, לאחר שנצא מהפגישה אתחיל לבצע חקר מילות מפתו וחקר מתחרים ישיר, בהתאם לכך אשלח לכם הצעה לאילו מילות מפתח כדאי להתקדם ואתם תגידו לי את דעתכם, לאחר חשיבה ודיונים משותפים תתנו לי לצאת לדרך, אתם תתנו בי אמון ואני אחזיר לכם בתוצאות.

אישה מראה לאישה צג מחשב

למה לא לעשות זאת בעצמכם?

אין ספק שאפשר לעשות קידום אתרים אורגני בגוגל בעצמכם, אך זה דורש ידע וניסיון קודם בתחום. אני אכן ממליץ למי שיש את הידע והניסיון לעשות זאת בעצמו על מנת לחסוך כסף יקר, אך חשוב להבין כי הקידום האורגני דורש המון זמן יקר, מה שלצערנו אין לכולנו בחיים. אני ממליץ לעשות זאת בעזרת מומחה לקידום אורגני, אומנם זה הוצאה כספית אך היא תחזיר את עצמה בסופו של דבר, התוצאות והקידום צפויים להצעיד את העסק שלכם קדימה!

קידום אורגני על בסיס נתונים

אני אוהב להחשיב את עצמי כאיש של מספרים וסטטיסטיקה, אני מבצע קידום מחושב על בסיס הנתונים שאני רואה בעזרת תוכנות כמו: Google Analytics, Google Search Console, SE Rankings, Page Speed Insight ועוד המון תוכנות שבשמחה אפרט לכם עליהם. התוכנות הללו יעזרו לי למדוד את הכניסות, לראות אילו ביטויים מכניסים הכי הרבה תוצאות, מה מחפשים, האם כדאי להוסיף עוד ביטוי שהתקדם מעצמו. אני אנתח את הנתונים ואציג לכם אותם מידי חודש בדו"ח שתקבלו על מנת שתהיה שקיפות מלאה מהצד שלי.

ברור לכולנו כי המטרה הסופית היא לקוחות נוספים על מנת להגדיל את העסק ואת הכנסותיו, אך מה הם תתי המטרות שצריכות לקרות על מנת שזה יקרה? ראשית כל, קידום אתר בגוגל לעמוד הראשון באופן טבעי יביא הרבה יותר תנועה לאתר שלכם, ככל שיהיה יותר תנועה ככה יש יותר פוטנציאל לרכישות/השארת ליד או כל מטרה שלשמה הקמתם את האתר.

מה ההבדל בין קידום אורגני לקידום ממומן?

 קידום ממומן בגוגל כשמו כן הוא, הוא קידום בתשלום לגוגל, שם התוצאות הן מיידיות והביטוי יופיע בראש הדף (בעזרת ניהול נכון של קמפיין) ללא שום השקעה ארוכת טווח, אלא רק תמורת הסכום הנכון. קידום אורגני הוא לטווח ארוך, הכסף שאתם משלמים הולכים כביכול ישירות למקדם האתרים שלכם, המקדם שלכם ישקיע את הכסף בשעות העבודה אשר הוא ישקיע על האתר שלכם וברכישת קישורים חיצוניים לאתר שלכם על מנת לחזק ביטויים. אני ממליץ לשלב בין השניים עד להתקדמות גבוהה של הקידום האורגני, הקידום האורגני לוקח לא מעט זמן (תלוי בביטוי) ולכן במידה ורוצים לספק עבודה מיידית צריך בתחילתו לשלב גם קידום ממומן בגוגל. לטווח הארוך, קידום אורגני הוא ללא ספק הכי משתלם, האתר צפוי להניב פירות מהקידום האורגני גם לאחר הפסקתו, אומנם להפסיק את הקידום האורגני הוא לא מומלץ כלל, תמיד ניתן לתחזק אותו מכיוון שיש מתחרים שרוצים לתפוס את המקום שלכם וגם תמיד ניתן למצוא עוד ביטויים.

אישה חקלאית כדימוי לקידום אורגני

דוחות חודשיים

הדוח"ות החודשיים הם הדרך שלי להראות לכם את פירות העבודה שאני מבצע, הדוח"ות שאני עושה נעשים בשקיפות מלאה ללא החסרת פרטים, גם ירידות במיקומים אראה לכם כי לפעמים קורים מצבים כאלו, אני מאמין שקידום אורגני על בסיס אמון הוא בריא וצפוי להחזיק לאורך המון זמן. הדו"חות עוזרים לכם לראות את קצב ההתקדמות של האתר וגם להבין מה עובד לכם ומה לא.

חשיבות התכנים באתר

התכנים באתר נעשים תוך חשיבה מעמיקה על תוכן אשר ייתן ערך מוסף ללקוח ויכווין אותו לכיוון ההמרה, כל התוכן אשר אני מייצר הוא כמובן תוכן מקורי אשר ייכתב בהתאם לביטוי הקידום אשר נרצה לקדם, אני דואג כי התוכן יהיה נעים לקריאה גם על ידי הקורא וגם על ידי גוגל, הרובוט של גוגל משתכלל מיום ליום לכן לא ניתן לרשום סתם תוכן מבלי להיתפס ולהיפגע.

הגיע הזמן לצמצם את הפער מהמתחרים ולהתחיל קידום אורגני